| Insurgent a întrebat:

Eo sincer nu stiu ce sa mai fac adica ma simt de parca tot timpu as pluti si nu as fi pe pamant laughing [nu iau droguri :d] deci in unele momente imi vine sa fac toate prostiile, iar in altele parca mi-e lene sa fac ceva laughing, prietenii mei nu sunt foarte rebeli, adica baietii sunt rebeli pot sa zic dar pr mele nu stiu adica eu sunt mai...nu stiu cum sa va zic dar pe mine chiar nu ma intereseaza ce note miki am daca am absente nu stiu ce, adica daca asa avea cu cine sa stau afara nici nas mai sta la scoala foarte mult laughing, e cam ciudat ca eu vreau sa fiu mai rea ca sa zic asa [in fata parintilor sunt o mare rebela, comentez, sunt nervoasa uneori chiar actionez la violenta sh din astea, dar peafara nu prea stiu shr estu cum sunt, ei cred ca-s cuminte ceea ce e foarte gresit laughing] insa sincer n'am chef sa-mi petrec viata fara sa fac chestii [mai rebele laughing]...am facut o gramada pot sa zic insa nu prea am cu cine! sh singura, nu prea are farmec, stau intr-un oras mic sh e super naspa ma gandesc sa ma mut dar nu stiu adica nu as avea niciun pr dar totusi m-am saturat de orasu asta vb serios! ce sa fac?

1 răspuns:
| haiZI a răspuns:

Probail ai o viata prea buna.
Daca te-ai lovii in fiecare zi de probleme iti garantez ca nu ti s-ar mai parea asa plictisitoare viata.Nu e un joc si sa incerci sa joci un rol in propia viata nu o sa-ti iasa. Una e realitatea prin care treci in fiecare zi si alta e sa-ti doresti sa ai acel rol. Te plangi de prea mult bine.pa