| anonim_4396 a întrebat:

Foarte cuminti sau rebeli / rebele,:-), in care categorie va incadrati?

13 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In mod ciudat, la ambele. Ca si comportament si temperament sunt calm si nu imi prea pasa de ceea ce se petrece in jurul meu, prefer sa imi petrec timpul singur, gandindu-ma la diverse aspecte sau idei pe care eu le gasesc interesante. Pot face asta ore intregi. Dar ca si gandire, m-as incadra la nonconformism, fiindca am niste principii si conceptii de asa natura incat sunt considerate iesite din comun de majoritatea persoanelor. Ceea ce explica (,) contradictia este faptul ca nu actionez conform ideilor pe care le am, fiindca nu actionez aproape deloc. Prefer sa fiu lasat in pace si sa nu ma implic, din motivele mele. Deci, pe scurt, pot spune ca ma incadrez la ambele, insa sub aspecte diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In niciuna. Ori poate in amandoua.
Pana la urma tot aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha? In categoria "normal".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Câte un pic din fiecare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai o categorie si cu nepasatori? Ca eu in aia ma incadrez acum.

| Xenya a răspuns:

In ambele.

| FearOfTheDark a răspuns:

In niciuna.

| SebylVane1890 a răspuns:

Rebela cuminte big grin

| comsacodrut a răspuns:

Prima

| Fayree a răspuns:

~ Rebele :->. Dar nici chiar laughing.

| Lily8 a răspuns:

Rebele. happy

| Wongraven a răspuns:

Niciuna.

| EuGabriela a răspuns:

Aici cred ca este vorba despre despre ceva subiectiv findca exista si rebeli absoluti si cuminti absoluti dar nici una daca te gandesti nu este ceva bun e bine sa nu gresesti interpretarea si sa stii cum sa te comporti cu cineva intr-un anumit moment