| JustKiddingBitch a întrebat:

Era o faza cu balonul....il umfli, nu stiu ce faci si ti se face vocea pitigaiata.....Imi puteti explica si mie cum se face?

Răspuns Câştigător
| Erzengel a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci vocea pitigaiata, trebuie sa umflii balonul cu heliu. Poti sa gasesti baloane deja umflate cu heliu sau sa faci rost.

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Trebuie sa iei un balon cu heliu, sa-l dezlegi si sa tragi heliul (nu prea mult ca risti sa te sufoci). Vocea ti se face pitigaiata din cauza ca heliul e mai usor ca aerul.

| DAC a răspuns:

E vorba de balonul cu heliu, cand il umfli, tragi heliu in pipet si astfel, vei avea vocea pitigaiata...
Enjoy!

| myky16 a răspuns:

Cred ca il umplu cu heliu... si tragi aerul acela in piept si vb pitigaiat