| Ioana_Bompa_1968 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste gameri de minecraft? Care fac videoclipuri de calitate si n-au vocea pitigaiata.

Răspuns Câştigător
| forsaken99 a răspuns:

Biffa2001
xisumavoid
hypnotizd
EthosLab
Keralis

4 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

ExplodingTNT
SkyDoesMinecraft
ItsJerryAndHarry
GamerHD
si mai multi...

Fac vide-ouri de calitate si foarte amuzante big grin de asemenea sunt cei mai cunoscuti minecrafteri

| Ady100 a răspuns:

CaptainSparklez mie imi place cel mai mult si Yogcast iarasi unul bun. Sper ca am ajutat.

| xXxDarkStarXxX a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/NiceIHATEPINK mie asta mi se pare tare funny dar mai face videouri cu alte jocuri

| Ioana_Bompa_1968 explică (pentru xXxDarkStarXxX):

La Ihatepink ma uit de cand a facut canalul.