| anonim_4396 a întrebat:

Este adevărat că boboacele primesc palme la fund?! Dacă da, de ce?
Cum fac să nu primesc?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le tragi si tu una pe fata daca te ating la cur.

| măcheamăăăî a răspuns:

Ce prostie, nu! laughing Cel putin asa e la liceul nostru.Nu cred ca a primit nimeni niciodata vreo palma la fund. Mi se pare prostesc.
In privinta masurilor de precautie n-am idee laughing

| Doηηa a răspuns:

Am un verisor care a terminat la liceul unde voi merge eu.
Asta mi-a spus el, cica asa se face.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Eu n-am auzit de asa ceva.

| positivity a răspuns:

Depinde de liceu!
Adică, să fim serioși! Nu vei vedea niciodată într-un liceu bun, să se dea palme la fund boboacelor!
Iar dacă vei primi palme la fund, încearcă să faci pe dura spunându-le să înceteze! Iar dacă nu încetează, există director și poți apela oricând la el!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu n-am vazut nicio boboaca care sa primeasca palme la fund. La noi fetele primeau in generala dar la liceu n-am vazut asa ceva. Totusi, ca sa fii sigura, trebuie sa fii cat mai urata, chiar daca ai cel mai smecher fund nu te va palmui nimeni daca ai o fata naspa. Good luck!

| Doηηa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot sa fiu urata, merci oricum. happy

| anonim_4396 explică (pentru Doηηa):

Esti increzatoarehappy
Atunci, daca cineva iti va da cu palma la fund ameninta-l ca il spui unui profesor/directorului si daca tot nu va inceta, fa asta.

| AndyLavy a răspuns:

Ce prostie. nu prea am vazut dar in fine. sigur persoana care ti-a spus asta era de incredere? normal ca daca iti iei fuste mini sau colanti prin care sa se vada tot, mai primesti cate una..ca nha..baietii sunt baieti. depinde si de atitudinea ta. comporta-te normal, nu ca o piti, imbraca-te decent, si nu cred ca vor exista probleme. si daca unu iti da una la fund da-i una peste fata sau unde-l doare mai tare. cu siguranta nu va mai repeta greseala. succes!