| MarriBebelusha a întrebat:

Un amic ma dispera pentru ca imi da palme la fund si ma deranjeaza asta.De ce imi da palme la fund si de ce se da la mine?

funditabig grin

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Mai pe romaneste vrea sa te ****...

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e hartuire sexuala. Spune-i ca il poti da in judecata. Poate te lasa in pace.Asta daca nu cumva iti place si tie.

| fosnet a răspuns:

Esti atractiva pentru el, sexual vorbind. daca o faceti cred ca inceteaza palmele.

| MarriBebelusha explică (pentru fosnet):

Am doar 12 ani cum sa ma dezvirginez? te gandesti un picuts?

| fosnet a răspuns (pentru MarriBebelusha):

Nu stiam ca ai doar atat.

| MarriBebelusha explică (pentru fosnet):

Iote ca ai aflatwinking

| fosnet a răspuns (pentru MarriBebelusha):

Mda...am aflat. Multi inainte, fericiti! happy

| MarriBebelusha explică (pentru fosnet):

Mersi mumos!

| doc69 a răspuns:

Alintatura ce esti tu.doar stii ca te place si ca il incita fundul tau.doar nu iti da palme peste fund ca sa te pedepseasca.hihi

| gigoloiu a răspuns:

Amicul tau e cam nesimtit eu in locul tau il loveam...dar daca si tie iti place taci si inghitihappy

| MarriBebelusha explică (pentru gigoloiu):

Nu-mi place si ma feresc ca sa nu-mi dea palme

| gby13 a răspuns:

Poate ca t place.happy

| MarriBebelusha explică (pentru gby13):

Asta o stiu si eu si cum am mai spus ma dispera chestia astaangry!

| gby13 a răspuns:

Poate ca te place