| passenger a întrebat:

Este adevarat ca daca iesi Miss Boboc toti elevi mai mari din liceu o sa faca misto de tine? De ce?

4 răspunsuri:
| d33utza003 a răspuns:

Este exact invers... daca iesi miss boboc toti te vor admira

| mirelwshha a răspuns:

laughing Cine ti-a spus asta? Este exact opus! O data ce castigi Miss Boboc vei intra mai usor in grupul celor mai mari, vei deveni mai populara, mai admirata si cu mult mai multi prieteni... big grin :*

| CetateancaTurmentata a răspuns:

Simplu: din gelozie. Si probabil si din prostie pur romaneasca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate pitipoancele proaste o sa te frece... o sa-ti stea pe cap doar pentru ca esti miss boboc nu pentru ca le-ar pasa lor prea mult persoana ta.