| Sosssso a întrebat:

Este adevarat ca daca ma spal pe fata cu gel de dus intim pentru femei imi trec cosurile? multi mi-au zis ca e bun dar am incercat toate metodele sa imi ai treaca si am pielea sensibila si nu stiu daca sa folosesc si eu sau nu.

2 răspunsuri:
| ღKล†hξrŸηε` ♀+♂=♡ a răspuns:

Pentru cosuri e bine sa folosesti creme pentru fata in NICIUN caz gel de dus.Eu iti recumand Brevoxil si ceva creme de zi de la Avon.
Poti folosi si pastilute anticonceptionale, pentru cosuri (sunt mai mult decat bune) dar daca ai probleme cu greutatea e jale...ca poate mai iei in greutate

| Annette a răspuns:

Incearca o solutie de la oriflame, si eu o folosesc si mi-a trecut...am dat doar 10 lei pe ea