| budeanu a întrebat:

Este adevarat ca in 2012 va veni sfarsitul lumii? Verisoareii mele ii este teama laughing. Dooamne sora verisoarei mele are 9 ani si a inceput sa planga ca nu se va mai casatori si sa aiba copii laughing rolling on the floor

8 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Mai sa fie! rolling on the floor)
Linisteste-ti verisoarele zi-le ca nu e adevarat, or sa aiba viata lunga si or sa aiba si copii, si nepoti si or sa fie si matuse si mame si bunici! Pe scurt vor avea viata lunga, sa nu se sperie! Pentru ca tot cea ce s-a zis este doar un zvon pentru a alarma lumea.

| Ros3Blu3 a răspuns:

Ete scartzlaughing)) Da vine o balena de aia de zguduie pamantu laughing)))) Spune'i ca nu exista asa ceva ca asa s-a zis si in alti ani si nu s-a intamplat nimictonguebig grin

| LoLo a răspuns:

Nu va fi sfarsitul lumii in 2012 laughing

credeti tot ce spune la TV, eu una nu cred laughing

numai Dumnezeu stie cand este sfarsitul lumii, nu aia de la TV care se cred savanti laughing

| Live.Laugh.Love a răspuns:

laughing da, da e adevarat rolling on the floor te rog, nimeni nu are de unde sa stie cand va fi sfarsitul lumii happy. Poate e maine, poate nu mai apuc sa-ti dau acest raspuns ca vine sfarsitul lumii [ laughing ] sau poate peste 200000 de ani happy. Decat Dumnezeu stie happy. Spune-i ca se casatoreste si o sa aiba copii pan la sfarsitul lumii, o sa aiba si stra-stra-stra-stra-stra nepoti laughing) cine stie?!happy

| believe a răspuns:

PROSTII, nimeni nu poate sti cand va fi sfarsitu lumii, dar sint sigura ca copiii copiilor nostri inca vor avea ocazia de a se amuza pe seama acestor presupuneri banale chiar

| ZeroBarat1 a răspuns:

Prostii, nu o sa fie nimica, te-a influentat filmul 2012 si televiziunea ca o sa se intample ceva tragedie in 2012.prosti,ceao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca va fi exact 2012 dar este aproape...

| roby2oo0 a răspuns:

EEE asta este chiar tare laughing chiar nimeni nu poate sti asta decat dumnezeu stiu cand va fi sfarsitul lumi mie nu mi-e frica pentru caci odata tot mor si oricum cat mai pot ma distrez