| Cristianloveilinca a întrebat:

Oare eu place cu adevarat Joe Jonas de Demi Lovato?

3 răspunsuri:
| JeAdina a răspuns:

Nup. Doar colaboreaza... Sunt niste amici f buni, dar atat... Citeste p netwinking

| alinapp12345 a răspuns:

Stii, sunt o fana JONAS de mult timp si iti voi spune o noutate socanta : JOE s-a intilnit cu DEMI numai pentru ca sa adauge popularitate filmului CAMP ROCK si apoi s-a despartit cu ea. Iar DEMI era de mica bolnava de ceva o boala putin psihica si avea probleme mari cu alimentatia si se taia de mica pe mini, si dupa ce s-a despartit cu JOE (pe care il iubea mult) a fost nevoita sa plece intr-un ''rehab'', adica ca o reabilitationare, unde te afli intr-o casa vreo citeva luni si nu poti vorbi nici cu parinti nici cu prieteni, si acolo sunt medicii tai personali care te ajuta sa te lecuiest de toate. Si a iesit nu demult din reabilitationare si a scris piesa SKYSCRAPER care e foarte foarte frumoasa. Ea cinta ca de azi inainte nu se mai teme de nimic, ca nimeni nu o va mai face sa lase minile in jos...si JOE a lansat albumul sau nou, unde era un cintec I'M SORRY,,,,, sau ceva de genul asta si el a spus ca acesta e pentru DEMI...si peurma ei sau ''reconectat'' si au devenit din nou prieteni

| Cristianloveilinca explică:

Nu stiu nu nu vreau happy