| JhoNutz a întrebat:

Michael Jackson a fost homosexual? (sau este in caz ca mai traieste)

7 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Nu cred, dar este mort.

| Liviu a răspuns:

M. J a fost pedofil ( Din ce am auzit)
Nici de cum homohappy
Acuma nu stiu.eu asa stiam
P. S Sa se odihneasca in pace
iar acei agarici care vor critica ce am zis
STFU

| EuCuTine a răspuns:

OMG u unde traiesti M a murit si nu nu a fost homosexual a fost o legenda asta era defectul lui. Se zicea ca era pedofil dar nu era, el era consierat pedofil de niste prosti isi iubea copii si fam. Cand a venit la noi tara pe timpul lui Ceausescu a fost sa viziteze un centru pentru copii ( asta inainte sa faca concert ) si cand a vazut cum erau tratati a zis ca daca nu le da haine, mancare si conditi mai bune ca el nu mai face concertul. Din banii lui a mai donat ceva si Ceausescu a facut tot ce a zis M in mai putin de 2 ore.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu a fost. E mort din 2009. Mai degrabă pedofil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna asta. E mort si nu, nu a fost.

| Andreeiutzav a răspuns:

Nu nu a fost, si din pacate el este mort

| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

Cea mai stupida inrebare... date cu capu de peretzi de 5000000 de ori ca sa te trezesthi la realitate.
big grin