| LauraGrigoras a întrebat:

Este adevarat ca relatiile intre persoane care au aceiasi nuanta a ochilor (de ex. caprui-capui) nu sunt de lunga durata? Nu am inalnit niciodata cupluri cu aceiasi culoare a ochilor in afara de cativa care ambii parteneri aveau ochii albastri, cu celelalte nuante nu am intalnit niciodata. Ce ziceti?

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Eu nu cred asta big grin daca partenerii se iubesc o sa tina dar daca se plictisesc asta e big grin

| Hieer a răspuns:

Nu e adevarat...tot felu de superstitii prostesti.Stai linistita.

| Strumpfi a răspuns:

Stai linistita.Nu are nicio legatura. Poti fi cu oricine indiferent de culoarea ochilor.Sunt doar vorbe..Nimic altceva.Mult Noroc:*