| dextervali a întrebat:

Este adevarat? http://www.youtube.com/watch?v=rhqtLefUvA4 daca este mai dati-mi niste informatii. dau funda. cat mai repede

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Da, este adevarat!
Vezi Zeitgiest!

3 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

laughing serios acum, asta este cea MAI MARE tampenie pe care am vazut-o. Niste oameni care n-au idei pentru a-si umple timpul, care se plictisesc si fac chestiile astea sa se i-a lumea dupa ei tongue. NU este real.

| TizZu15 a răspuns:

E o mare porcarie nu te lua dupa oate panaramele.

| Lina1993 a răspuns:

Sper sa nu te superi, dar te rog frumos inceteaza sa mai crezi toate porcariile de pe internet. Nu stiu cati ani ai, dar probabil esti mai micut. Nu mai pleca urechea la orice persoana plictisita cu o imaginatie bogata care se plictiseste si isi spune "ia hai sa mai fac un filmulet de speriat lumea".
Citeste mai mult, cultiva-te. In loc sa te uiti la porcariile astea de pe internet, mai bine cauta prin librarii literatura moderna si apuca-te de citit. Iar in cativa ani, cand vei fi destul de intelept incat sa nu te mai sperii la toate porcariile de pe Youtube, vei intelege ce-ti zic. Bafta si invata sa gandesti cu logica si cu mintea ta! nu te lasa manipulat de tot ce ti se spune pe net.