| EveEve a întrebat:

Este bine sa visezi cu ochii deschisi? si daca se poate argumentati-va parereabig grin

Răspuns Câştigător
| INNA_7716 a răspuns:

1este bine pentru ca scapi de realitate si te indrepti acolo unde vrei tu
2da este bine dc nu ce am fi fara vise ar fi plictisitor.
3 Nu ştiu de ce ar putea să nu fie bine. Eu yic ca este foarte bine deoarece este ca un vis, dar în care deţii controlul pe deplin. În rest, în visele de noapte se întamplă ce se întamplă şi uneori când te treyeşti dimineaţa îţi doreşti ca în visul tau sa fi ştiut că e doar un vis ca să poţi face lucruri pe care nu ai fi avut curaj să le faci în viaţa reală. Aşa, când visezi cu ochii deschişi poţi controla (în vis) pe oricine se afla acolo, exact cum ţi+ai dori tu să fie. În visele normale, fiecare face cum ar face... dacă în realitate ar fi pus în situaţia respectiva uu am terminat de scris!
Fundă?
plizzz

3 răspunsuri:
| FlashXLight a răspuns:

Nu ştiu de ce ar putea să nu fie bine. Eu yic ca este foarte bine deoarece este ca un vis, dar în care deţii controlul pe deplin. În rest, în visele de noapte se întamplă ce se întamplă şi uneori când te treyeşti dimineaţa îţi doreşti ca în visul tau sa fi ştiut că e doar un vis ca să poţi face lucruri pe care nu ai fi avut curaj să le faci în viaţa reală. Aşa, când visezi cu ochii deschişi poţi controla (în vis) pe oricine se afla acolo, exact cum ţi+ai dori tu să fie. În visele normale, fiecare face cum ar face... dacă în realitate ar fi pus în situaţia respectivă.
Ufff, cât a durat să scriu răspunsul! tongue
Fundă?

| Noonee a răspuns:

Este bine, pentru ca oarecum scapi din realitate si te indrepti acolo unde vrei tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bine dc nu ce am fi noi fara vise ar fi plictisitor a da si imiplace poza iubesc the vampire diaries