| Anesiss a întrebat:

Este cu adevarat prietena mea? Pan acum credeam ca ma uraste, dar acum mi-a demonstrat ca e o prietena. MI-a aflat un mare secret ...de la mine, si fara sa-mi dau seama si acum pare sa fie alaturi de mine.Este bine sa ma apropii de ea?
Cei din jur spun ca e fitoasa, si nesimtita, dar parca s-a schimbat! Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Antrax a răspuns:

Daca nu i-ai facut nimic in trecut ca sa se razbune atunci cred ca merita o sansa dar fi cu grija nu ii spune chiar tot. Cu timpul cand o sa simti ca poti avea cu adevarat incredere in ea atunci poti sa ii spui ce vrei.

2 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

Daca tu crezi ca s-a schimbat nu asculta sfaturile celorlalti. Important e ceea ce crezi tu nu ce cred altiibatting eyelashes.
Asculta'te pe tine nu pe altii happy.
Parerea mea

| Dariiia a răspuns:

Pai daca a fost alaturi de tine inseamna ca e o prietena adevarata! Apropiete de ea, chiar daca cei din jur o critica. Nu are legatura prietenia voastra cu vorbele celora din jur oh go on