| Tudor_Stefan_1990_Ju0i a întrebat:

Este grea teza? azi este prima mea teza pentru ca Sem trecut am lipsit pentru ca am avut probleme personale si nu stiu cum este teza. ce trebuie sa invat? sunt clasa a 5-a PLS

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

In a 5-a sunt simple tezele.

Si nu zic asta pentru ca sunt clasa mult mai mare si am trecut peste, ci pentru ca, cand le-am dat, am luat note mari. Nu ma laud, dar chiar sunt simple. laughing

Si in primul semestru nu ai dat? Adica si eu am lipsit la teza la istorie, la mate etc. si le-am dat dupa.

| anoniiim1807 a răspuns:

Teza e la fel ca un test doar ca e putin mai complexa. E un test din tot ce si facut in acel semestru.
Stai calma va fi bine. Ai de invatat tot ce ai facut pana in momentul actual.
Succes :*