| 123450 a întrebat:

Este in scoala la mine o fata care mereu se uita la mine i ochii mei oarecum ciudat adica parca m ar citi nu imi dau seama ce ar vrea ca se uita nici urat nici frumos mai mult parca se uita asa uimita mereu si nu imi zice nimic.E e a 11-a eu a12-a si am stat o singura data cu ea de vorba dar mi-a spus ca are un dulau si de atunci o evit nu vreau sa mai am treaba cu ea si cand trec pe langa ea o simt cum se uita la mine de parca ar vrea sa ma intrebe ceva.Ce ar putea sa insemne?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce ai vorbit o data cu ea nu inteleg de ce nu o faci din nou.Pur si simplu poti sa o intrebi ce inseamna acele priviri patrunzatoare din moment ce are pe cineva.

Răspuns utilizator avertizat
| christos1234 a răspuns:

Posibil sa o cunosti din alta viata.

| alexblackk a răspuns:

Te va manca "dulaul" laughing))