| Ela_8933 a întrebat:

Este normal ca o fata sa aiba la 16 ani 70 kg si 1.70 m inaltime?

Răspuns Câştigător
| blueeyedgirl a răspuns:

Hhmmm nu chiar nu esti iesit din comun de grasa dar ...esti plinutzabatting eyelashes la 60-65 kg ai fi super:X:X:X alearga fa abdomene fara dulciuri si nu te infometa :* bafta

6 răspunsuri:
| Mariaa a răspuns:

Esti inca mica.corpul tau se va schimba.incearca sa te duci la un doctor.sa vezi.
poate iti da si o dietawinking

| danutzyk001 a răspuns:

Dap... e ff binetongue tine-o tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inaltimea e ok. un pic mai mare ar trebui dar greutatea.
Bunica mea mi-a zis ca trebuie sa ai cu 10 kg mai putin decat cm.
adica 1 70 60 kg...
Sper ca te-am ajutat.

| SeRcOoLbOy a răspuns:

Da pentru varsta ei e bine pentru ca e si destul de inalta si dupa mine cred ca mananca achilibrat

| bb_5971 a răspuns:

La 1. 70 ar fi cel mai bine sa aiba in jur de 60 de kghappy

| maryus12 a răspuns:

Estiputin c-am grasutzahee hee presupunwinking