| AlinaMaria123 a întrebat:

Este normal ca o prietena sa te paraseasca pentru iubitul ei? Daca da,de ce? Daca nu, de ce?

5 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

NU,nu e normal sa te lase balta pentru un baiat.Adica dupa ce se va despartii de el tot acea prietena se va intoarce. cred ca conteaza mai mult o prietenie decat un iubit

| Taduic a răspuns:

Intelege-o ca nu e lesbianca. Poate se gandeste si fata la un viitor, normal ca atunci când esti intr-o relatie dedici mai mult timp partenerului/partenerei.

| aviii a răspuns:

Pentru ca unele-s proaste, pe bune. Adica daca va cunoasteti de mult timp si petreceati mult timp impreuna e aiurea. Nu realizeaza ca nu trebuie sa dea pe apa sambetei o prietenie misto pentru o relatie de scurt timp

| Aleexandraaaaa97 a răspuns:

Nu e normal dar asa se intampla intotdeauna pentru ca nu exista prietenie adevarata doar prietenii de liceu facultate etc sau unele pe interes. Normal ca poate nu crezi acum dar cu timpul o sa iti dai seama ca asa e

| Aleexandraaaaa97 a răspuns:

Eu sunt prietena cu o fata de 12 ani (si nu pentru ca am 12 anilaughing. ) ne stim de muult timp si avem o gramada de amintiri impreuna doar ca de 2 ani nu mai suntem asa apropiate doar cand e vorba de o distractie suntem ca inainte in rest... ea e doar cu prietenu ei si de multe ori ne vedeam undeva noi doua si dupa jumate de ora apare si iubitu imediat am renuntat la orice prietenie cu ea pentru ca mi-am dat seama ce fel de persoane e adica e pe interes si cu mine si cu prietenu ei