| yoboy a întrebat:

Este normal la 12 ani sa am penisul de 3 cm lungime (fleasca)

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Este normal ca la 12 ani sa pui astfel de intrebari?

| Aηηy a răspuns:

Nu ma prea pricep, da n`are cum sa fie asa mic; stiu doar ca baietii cresc mai greu. happy

| OanaG a răspuns:

Inca o intrebare stupida laughing N`ai alte treburi?

| vlaaddd a răspuns:

Este normal la 12 ani ar trebui sa te joci monopoly sau alte jocuri nu sa-ti masori sula

| irina20 a răspuns:

Depinde si de structura corpului.Ai rabdare ca mai ai de crescut.
Vlaaddd esti o figura de om big grin

| →s ♥ ą← a răspuns:

@vlaaddd rolling on the floor. cand ma citit rasp tau am murit dee raslaughing
. mie mi se pare mic. da na:d nu marimea conteazasmug ci sa stii cum sa-l folosesti si cu sigurantza iti va crestetongue pana la 18-19 ani are timpsmug

| Relax a răspuns:

Ii foarte mic! cum poti trai cu el?laughing) glumesc pan la 21 cand ajungi la maturitate fii sigur ca ti mai creste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las ma nu te mai plange cat ai degete si linba legea tari nu se schinba era un bac care al stiebig grin

| Sfanthul a răspuns:

Las mai baiete ca o sa-ti creasca si tie...

| 111111111111l a răspuns:

Eu an 12 ani si am penisul de 4cm lungime hahahah iti doresc sal fi avuta si mai mic de 2cm hahaha!