| AlexKx a întrebat:

Este o fata de care imi place foarte mult. Ea stie ca o plac, pe ceilalti baieti din clasa ii respinge dar pe mine nu si mi-am pus intrebarea... Oare ma place si ea? Mai are o prietena si tot timpu cand sunt eu prin preajma spune ca ce dragut ii ala si din astea despre alti baieti. Ce as putea sa fac sa aflu daca am sanse?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut!
Ai putea sa te duci sa-i spui ce simti, sa-ti arati sentimentele si sa te deschizi fata de ea.
Totu e sa fi sincer.
Nu iti mai pune tot felul de intrebari, treci direct la fapte.
In cel mai rau caz o sa inveti sa accepti si refuzuri...
Succes!

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu pare sa stie ce vrea.cred ca te place dar nu asa de mult, sau poate vrea doar sa te faca gelos cand e cealalta langa ea. vorbeste cu ea, intreab-o daca vrea sa iasa la un suc cu tine

| XgAm3 a răspuns:

Pai cea mai buna cale e sa te apropii de ea dar nu ca potential iubit cic a un prieten foarte bun in care merita sa aiba incredere. Daca i-ai castigat incerderea cam dupa cateva luni incepi usor-usor sa te apropii mai mult de ea adica. ii faci cadouri, glumesti cu ea, ii arati ca iti pasa de ea si atunci daca de la inceput te indragea e imposibil sa te refuze. parerea mea. Sper ca te-am ajutat si. BAFTA!