| Gugletizaa a întrebat:

Este o intrebare adresata si fetele, si baietilor. Am 15 ani si pana acum am avut doar o relatie mai serioasa, pe care am incheiat-o in urma cu cateva luni. De atunci nu am reusit sa ma cuplez. Fizic, nu arat rau (spun asta ptc mi s-a mai spus), dar nu cred ca am "lipici" la baietihee hee sad. Ce ar trebui sa fac sa am din nou prieten?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa iesi mai mult cu prietenii.Cunosti mai multa lume si posibili noi prieteni.Sa fi sociabila si amuzanta.Amandoua in doze moderata.Si mai ales sa nu incerci sa pari cine nu estiwinking

| andreistefan72 a răspuns:

Buna. uite daca vrei putem sa vorbim si sa ne cunoastem si poate cine stie vom avea o relatie.chiar vreau sa te ajut. da-mi add pe mess daca vrei sa vorbim: andrei_wrestlerul_2007