| mistikk a întrebat:

Este o tipa la mine in clasa a dracu ea toti baietii o vad atragatoare si e f grasa ce vade frate toata scoala la ea?

Răspuns Câştigător
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Poate fata ridica rochita randunicii si ofera servicii, ciutanimea se agita tare cand afla duma asta si incep sa o vada calare ca pe Ioana D'arc.

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Poate are acel ceva care atrage.Este frumoasa interior? Mie imi cam miroase a invidie happy.

| OanaG a răspuns:

Recunoste, esti putin invidioasa!

Ea e mai populara, si ce daca e grasa? Nu e tot om? Poate pentru baietii care se dau la ea nu prea conteaza cantitatea de grasime pe care o are!

O plac asa cum e ea, mai pufoasa big grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi nu neaparat conteaza cum arati, poate cei care o plac, le plac calitatiile ei si cum se poarta nu cum arata.

soothe
| soothe a răspuns:

Poti fi atragator/-are chiar daca esti gras/-a asa cum poti fi Muma Padurii chiar daca esti pe os... Ai vazut in cartile de povesti cat de slaba este Moartea? Si ai vazut in desenele chinezesti cat de simpatic este Budha cel grasut? Stii de ce este reperezentata grasut? Pentru ca asta reperezinta bunatate in filozofia chineza.
Face sens?

| JustMusic a răspuns:

Vede interiorul nu exteriorul si ce daca e grasa si are un suflet bun si toata scoala o adora pentru ceea ce e nu pentru cum arata

eu cred ca tu esti cam geloasa ca esti mai slaba si baieti o plac pe ea si nu pe tine

| rebb a răspuns:

Cand se uita la ea, ei se gandesc la altceva, daca ma intelegi...*cough*

| mistikk explică:

Sol nu stiu a ce iti miroase tie... dar tipa e cam dusa adica iii ia la bataie pe toti face ce face si nu se poate s anul loveasca sau injure pe vreunu asa ca buna niciun caz nu este ...desi st de acord cu foo21okur poate ca le face servicii ca le cam are

| 教皇 a răspuns:

Poate ceilalti vad in aceea fata un prieten adevarat. Altceva nu stiu ca sa zic.