| ToxicTouch a întrebat:

love struck La mine in clasa este o fata grasa si una care arata foarte bine. Faza e ca toti baietii se topesc dupa cea grasa.De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că frumusețea unei persoane își are farmecul în primele 15 minute, după încep să conteze și alte lucruri. Care au prioritate, de altfel.Degeaba arăți foarte bine,dacă atunci când deschizi gura ceilalți vor să-ți spună "Fii frumos în continuare,dar taci". Fata care arată foarte bine,degeaba arată ea foarte bine dacă pe dinăuntru nu are acea căldură care s-o facă frumoasă.Cea grasă, deși este așa, are lucruri care o fac mult mai frumoasă ca cealaltă.Și aici nu mă refer la exterior. Ambalajul se va duce în timp. Dar ce este în interior se va păstra întotdeauna.

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Fiindca degeaba arati foarte bine,daca creierul ti-e gol, iar nasul pe sus; farmecul unei fete vine din inteligenta, spontaneitate, simt al umorului si alte calitati ce-si au izvorul in interior si lumineaza fiinta.

| maDd3xt3r a răspuns:

Eu cred ca cea care "arata foarte bine " esti tu si esti geloasa pe sarmul celeilalte fete!winking

| caticata a răspuns:

Banuiesc ca cea care arata bine este slabuta, fata mai grasa este bine formata de aia le plac baietilor de ea
fundita plizzz :*

| DinuMarius26 a răspuns:

Pentru ca daca ai mancare la tine aia slabuta o sa iti ceara si tie aia grasa e satula si nu o sa iti cearahappy de acceawinking funda:X?big grin