| Gabrielg29 a întrebat:

Este ora 3:18 si nu m-a luat somnul desi in ultimele nopti adormeam pe la 1 noaptea maxim, credeti ca maine noapte de revelion am sanse sa rezist macar pana la 4 dimineata?

6 răspunsuri:
| BlaDe17 a răspuns:

Eu cred ca da, probabil vei adormi pe la 4:30+, te vei trezi maine pe la 2-3 si normal ca vei rezista...
Daca te trezesti dimineata, nu stiu ce sa zic laughing) ai putea dormi putin dupa-amiaza, depinde la ce ora incepe party-ul la tine

| Gabrielg29 explică (pentru BlaDe17):

Daca beau mult cola dar si cateva cafele crezi ca voi putea rezista mai mult in noaptea de revelion?

| BlaDe17 a răspuns (pentru Gabrielg29):

Pai asta depinde de tine daca isi fac efectul laughing)
Sunt unele persoane la care cafeaua nu are efect, deci...
Dar ti-am zis, daca te trezesti pe la 2-3 sigur vei rezista.
Azi la cat te-ai trezit?

| AlexandraCroft a răspuns (pentru Gabrielg29):

Energizant + cafea, s-ar putea sa nu mai dormi doua nopti de acum incolo, ai grija la cat de mult bei, insa. Distractie placuta!

| Gabrielg29 explică (pentru AlexandraCroft):

Sincer, ce mi s-ar putea intampla asa de grav oare rolling on the floor?

| AlexandraCroft a răspuns (pentru Gabrielg29):

O sa faci ca un titirez, si nu se amesteca neva' eva' energizantul cu cafeaua.