| zozoMik a întrebat:

Este posibil ca dupa terminarea liceului sa urmez o postliceala in sanitara sa devin asistent medical si mai apoi sa intru la medicina?

5 răspunsuri:
| stefanhelios a răspuns:

Da este trebuie doar sa stii unde sa cauti, multi prieteni de-ai mei sunt asistenti medicali big grin

| zozoMik explică (pentru stefanhelios):

Dar sa urmezi medicina fara nici un suport financiar? ai intalnit cazuri?

| stefanhelios a răspuns (pentru zozoMik):

Da am intalnit, am o vecina la cateva case departare, a vorbit cu o doamna la medicina..si are un fel de bursa, dar nu stiu ce trebuie sa faci pentru ea sorry, sper ca te-am ajutat big grin

| ancutza a răspuns:

SE poate de ce nu?

| zozoMik explică (pentru ancutza):

Dar sa urmezi medicina fara nici un suport financiar?