| Miruna0909 a întrebat:

Este posibil ca o persoana să nu te suporte din nimic, chiar daca nu prea vă cunoașteți, din vedere sau de pe internet? De ce? Am pus o intrebare asemanatoare cu o întâmplare cam ciudata, cu 2 persoane.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Da, e posibil daca acea persoana se bazeaza doar pe prejudecati.In general e bine sa te feresti de astfel de persoane.

| dullcat a răspuns:

Ti-ar prinde bine sa vezi si : https://www.youtube.com/watch?v=XOfeqRgaF1A

| Hyperion7 a răspuns:

Da,se întâmplă pur și simplu, probabil că din cauza mândrie sau probabil sa fi auzit chestii de la alții și să-ti poarte pica fara sa te cunoască.
In ceea ce privește internetul, exista chiar și frustrări, mai ales daca persoanei respective ii merge și bine.
Da chiar și așa, chiar daca x nu suporta pe y, eu consider că nu toată lumea contează și nu trebuie sa ne punem noi unghia-n gat că x e frustrat.

| Marius22222222222 a răspuns:

Ți-am spus că orice e posibil mai ales aici pe TPU

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Orice este posibil pe lumea asta.