| lanadelsex a întrebat:

Este posibil sa ma "retrag" de la orele de religie? E nevoie neaparat sa fiu de alta religie? Exista o cerere sau ceva?

Răspuns Câştigător
| SkyzzoFTW a răspuns:

Eventual,tutorele te poate scuti de ora(cum fac si ai mei) big grin

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce mofturi si pe copii din ziua de azi... crapi daca stai acolo in fund 50 min pe sapt si te uiti pe pereti?

| Ichnat a răspuns:

Parintii depun la secretariat o cerere care trebuie sa aiba un motiv si da, ai scapat de religie! happy

| lanadelsex explică:

***,n-am motiv si parintii nu o sa fie de acord cu siguranta.trebuie s-o aud pe aia cum abereaza pana in a 12a sau nu se mai face pana atunci?laughing

| lanadelsex explică:

Copiii*. Si la noi in liceu se lasa corigenti la religie pe rupte...Iti baga religia pe gat, la propriu.

| PunkieMuff a răspuns:

Păi normal. Părinţii trebuie să depună la director o cerere că nu mai vor să faci religia şi gata.