| soricel06 a întrebat:

Este probabil sa-mi vina menstruatia cand plec la mare. Ce as putea face? Pot intarzia asta?

Răspuns Câştigător
| Aliiinuuus a răspuns:

Auzisem mai de mult la o fata, care lua niste vitamine pentru a-i intarzia... Dar cele mai bune sunt Ob-urile, dar la 1-2 ore trebuie sa te schimbi...

3 răspunsuri:
| Steffani a răspuns:

Hei! Nu-ti poti intarzia menstruatia, poti folosi tampoane OB... nu prea ai ce face in aceasta situatie sad

| Dydy95 a răspuns:

Si eu folosesc OB cand ma duc la mare sau la piscina, dar te sfatuiesc sa ti-l schimbi odata la 2 ore.

| anamariabx a răspuns:

Da, poti lua o fiola de vitamina K. Pt mai multe detalii, intreaba la farmacie