| Alessia_8139 a întrebat:

Este un baiat care imi placea mult de el in urma cu 3 ani.Chiar a fost ceva intre noi... dar ne-am despartit.Nu am uitat de el timp de 2 ani. Iar el se purta urat cu mine. M-am enervat si mi-am facut un prieten care e dragut.Ne intelegem bine.Chiar am uitat de el.Acum baiatul ala pe care el placeam acum 3 ani sa tine dupa mine.Il resping dar nu inceteaza.Chiar cred ca prietenul meu e gelos. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Excelent! Ai procedat cum scrie la carte. Sper sa citesca multe fete, cele scrise de tine, au ce invata. Bravo Alessia ...ai o personalitate de invidiat!

2 răspunsuri:
| madalina_5722 a răspuns:

Pai poti sa-i spui cu frumosul ca daca in urma cu 2 ani se purta asa urat cu tine acum nu mai are nici un motiv sa se tina dupa tine si mai spune-i ca nu te mai intereseaza persoana lui si ca vrei sa fi lasata in pace fara sa te mai deranjeze
sper ca am fost de folos :*

| alice_2941 a răspuns:

Ignora-l pana cand o sa te iubeaska la nesfarsit. iar apoi ii zici te-am rasplatyt ca aceeasi moneda cu care m-ai rasplatryt si uh. sper ca daca iti este de folos sa imi dai fundita.