| Chocolate a întrebat:

Este un baiat... m'a placut, dar a ajuns sa placa pe alta...am ajuns cei mai buni prieteni, pe hi5 eram a2a in top, totul era perfect, ne sunam...ne intelegeam de minune.am ajuns sa'l plac, dar nu stie...si in seara asta l'am salutat, m'a salutat pe mess, apoi mi-a vorbit foarte urat, nu stiu ce e cu elsad, a spus ca nu mai vrea pur si simplu sa mai vb cu mine...asa dintr'o data, a zis"it is finished"...nu i'amspus/facut NIMIC!, jur! s-a comportat urat, foarte... a zis ca asta e decizia lui si sa nu inteleg gresit, nici nu e nervos si nici nu i'am facut ceva... dar nu mai are ce vorbi cu minecrying...ma doare asa de tarecrying, nu ma pot opri din planscrying, ajutooorsad, simt ca a picat o stea de pe cer...sad... i-am spus ca ma doare mult ceea ce face el...si mi-a spus:"invata sa fi tare intr'o lume ce in permanenta te doboara"crying((, ma doare...foarte rau...de cecrying, am nevoie de ajutoul vostru... wtfcrying

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca s-a schimbat asa dintr-o data, e foarte ciudat, intraba-l ce s-a intamplat, spune-i ca vrei un raspuns macar sa stii dc se poarta asa, cu siguranta a auzit cv care l-a afectat, poate cv vorbe rele despre tine, incearca sa afli, bafta...

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Stii."top"ul de pe hi5 nu conteaza deloc. e doar o lume virtuala
Si stai sa mai inteleg ceva.deci voi nu va cunoasteti in realitate? Doar pe YM! vorbiti si la telefon?
Aia-i nimic, draga mea. Poate este doar simpatie din partea ta.
De ce nu i-ai spus sa va intalniti? Poate ar fi acceptat si ar fi fost altfel. Nu se poate mentine o prietenie.sau ce stiu eu. pe YM! si la telefon.

Tu fi indiferenta cu el, arata -i ca nu te doare tot ce a spus.
Tu distreaza-te. baiatu' asta nu merita. plus ca nici nu va stiti in realitate...

Succes!happy

| Chocolate explică:

Ne cunoastem in realitate...am fost intr'o tabara impreuna, sta in orasul apropiat, ne mai vedeam din cand in cand...si nu e doar acel top de pe hi5...stiu ca tinea la minesad

| Chocolate explică:

Noname...nu am nevoie de ajutor in gramatica! stiu gramatica, dar graba strica treaba...si Multumesc...pentru nimic!

| yuli10 a răspuns:

Adevarul e ca fiind a2a in topul lui de hi5 se crease o conexiune aparte, erai aproape de sufletul lui clar laughing
tu crezi ca ii erai apropiata doar pentru ca vorbeati la telefon si pe mess? un baiat are o alta perceptie si in plus esti probabil si orbita si subiectiva. ia incearca sa gandesti putin obiectiv; este ca ti-ai facut iluzii degeaba? el probabil incerca sa fie dragut pentru ca il tot cautai si acum ca "place pe alta" cum ai zis tu, probabil nu vrea ca fata respectiva sa aiba impresia ca are o relatie cu tine.
daca iti faci sperante, adesea o sa fii dezamagita, crede-ma.
dar mi-a placut faza cu "it is finished", cred ca tipul e un mare fatalau, parerea mea laughing (doar daca nu cumva are sub 15 ani, atunci se accepta remarcatongue)

| cyufulyky a răspuns:

Poi poate cineva a zis ceva urat despre tine adica creca mai mult ca sigur cineva a zis lucruri urate despre tinestraight face

incearca sa-i ceri o explictaie cu toata ca s-ar putea sa-ti vb tot urat dar incearca sa afli ce s-a intamplat de-ti vb asa...

succs!

| atomis a răspuns:

Probabil ii place de altcineva sau poate cineva i-a spus ceva urat despre tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i-ai zis tu, i-au zis clelalte, nici nu stii cate bete se pot baga, pe un site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Topu de la hi5 nu conteaza sad pare raw
Dc nu ii spui ca il placi, ca ti la el, ca tot ce spune te raneste ft tare.ca fiecare cuvant al lui inseamna cat 1000 de vorbe ...si ajung la inima ta ...ca nu poti renuntza la el
intreaba'l dc este suppy pe tine... dc s-a schimbat dintr'o data
... daca ai gresit thu cu cv...
xoxo
by Dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Ignora`l.winking Indiferenta doare cel mai tare. Pune statusuri de fercire, poze noi pe hi5. Arata`i ca stii sa te distrezi fara el. Nu o sa suporte asta. Pune un alt prieten in locul lui. Poate intr-un final se va intoarce la tine. dar atunci poate nu ii vei mai oferi tu prietenia ta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt e
fii nu fihappy
"Invata sa scrii intai.

| mihaela-miha a răspuns:

Eu cred ca celelalte fete ti-au bagat bete in roata cum mi s-a intimplat si mie dar are dreptate trebuie sa fi tare dc te place va sti ca u nu il minti si te va crede timpul le rezolva pe toate nu uita! xoxo deny