| Anomim2025 a întrebat:

Este un fost care fredoneaza manele in pauza, bate in banci pe ritm de manele si care da cu palmele peste ceafa in continu fara sa se opreasca.
Imi este tare frica ca poate se va muta la mine in clasa. Ce sa fac sa il mai suport in ultimul an de liceu in caz ca se muta? Nu prea poti sa il ignori la cum este...

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Am avut si eu retardati din astia in clasa cand am fost la liceu dar erau inofensivi. Incearca sa te imprietenesti cu el, daca nu merge bate-l, impinge-l pe scari, fa-i ceva, ce vrei tu ca sa ii fie frica de tine.

| Anomim2025 explică (pentru William):

De ignorat cum il pot ignora. In niciun caz sa ma imprietenesc cu el.

| William a răspuns (pentru Anomim2025):

Nu ai cum sa il ignori.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O bataie cand nu se asteapta... ii bagati o caseta cu Florin salam in c.ur si se potoleste. Pe cocalari trebuie doar sa ii sperii un pic