| anonim_4396 a întrebat:

Salut fetelor...am si eu o nelamurire...am o obsesie pentru baietii blonzi creti si cu ochi albastri ce sa fac? mereu m-a ^topesc^cand vad cate unu voi ce faceti? n-aveti si voi vreo slabiciune pentru vreun baiat? va rog raspundeti-mi...

35 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hmm.nu cred ca te topesti chiar dupa totilaughing
Eu stiu un baiat blond cu ochi albastrii si crede`ma ca nu ma topesc deloc, si nimeni nu cred ca o facelaughing
nu stiu de ce, dar mie nu imi plac blonziibig grin laughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Ayyyy love struck

Eu ma topesc dupa baietii blonzi cu ochi albastri si verzi love struck

Pur si simplu...super`bibig grin

nony
| nony a răspuns:

Eu sunt cameleon, ma colorez dupa fiecare placere a fetelor.vand secretul pentru 1000 €batting eyelashes. oferte?

| Psihoyounger a răspuns:

Eu nu sunt asa deci nu am sanse cu tinelaughing)

Bafta!

Psihoyounger

auran
| auran a răspuns:

Mai, singurii blonzi care imi plac sunt Brad Pitt si Robert Redford...slabiciune am pentru brunetii cu ochi verzi...

auran
| auran a răspuns:

De ce Enigma iti este frica?

auran
| auran a răspuns:

Stai linistit ca nu musc... te privesc si plec...

| yanny`s a răspuns:

Aveam si eu o slabiciune la baietii cu ochi negri:p, dar era pe moment, adica intr-o luna, 2, 3 imi trecea...incerci sa te abtii, e simplu

| Artemiss a răspuns:

Eu am o slabiciune pentru brunetii cu ochii verzi sau albastri si mai cu muschi:X...hee hee... da asta nu inseamna ca lesin de fiecare data cand trece unul pe langa mine... daca iti place un baiat incerca sa il cuceresti...tongue

| albastrel a răspuns:

Cand eram mica 16 ani laughing eram si eu innebunita dupa ei...acum imi plac bruneti cu clionti big grin... cei bllonzi acum mi se par... spalaciti big grin

| DeeVee a răspuns:

Baietii bruneti cu ochi verzi...:X:X:X....si desigur sa fie bine facut...:X:X:

Pe langa multe altele...laughing

| Elly4all a răspuns:

Si mie imi plac tot cei blonzi cu ochii albastri:X..si eu ma ''topesc'' dupa eiilaughing...toti avem slabiciunile noastre stai linistitawinking

| danutza a răspuns:

Hmmm inainte nu stiu cum se facea dar prieteni mei toti se nimereau blonzi mai rar cu ochi albastri big grin... oricum mie imi plac creoli :Xhee hee preferabil cu ochi negrihee hee

| Swabia a răspuns:

Eu am o slabiciune pentru negrii[nu tigani]!big grin... Din aceea cu dintii albi si cu pletute.si de mai e si inalt si bine facut! Ma si mut cu el in Egipt![statul pe care il ador on the phone...Am facut o poza cu un negru acum 1 an...asa o grijesc ca si cum ar fi o icoana! laughinglaughing)laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Eu am o slabiciune pentru baietii cu ochii verzi.Nu stiu de ce laughing Nu te speria, pur si simplu te simti atrasa de baietii care arata mai "inocent" din cate descrii tu tongue Asta nu inseamna ca esti obsedata.

| cooola a răspuns:

Oricui ii plac baieti cu ochi albastri si parul blond:X...sunt prea scumpi:X...

| simoSTAR a răspuns:

Hehe...nu cred ca iti plac chiar toti baietii blonzi si cu ochii albastri laughing. mie de ex imi plac baietii bruneti cu ochii albastri, dar asta nu inseamna ca toti... un baiat daca este frumos, este indiferent de culoarea parului sau a ochilor happy

| www a răspuns:

M-as combina cu eihappy.

| ancalazar a răspuns:

Si care e problema?! Probabi la un moment dat o sa intalnesti un tip grozav care e brunet sau un tip blond, cret si cu ochii albastrii care o sa fie un idiot si o sa-ti treaca.Cu totii am trecut prin asa ceva dar la toti ne si trece de obicei ...Eu nu suportam blonzii pana cand unul dintre ei a devenit primul barbat care m-a facut sa ma simt iubita happy

| Delisha a răspuns:

Si eu ma topesc dupa baietii blonzi, indeiferent de culoarea ochilor...

e mai bine, ca majoritatea fetelor ii plac pe baietii bruneti
asa ca ne raman noualaughinglaughing

| mikella a răspuns:

TE topesti dupa fiecare pentru ca esti mica si nu stii cu adevarat ce e dragostea

| Miki_2654 a răspuns:

Eu ma "topesc" dupa brunetii cu ochi albastrii :X
dar prietenul meu e blond cu ochii albastrii :X
si nu pot spune ca nu-mi plac si brunetii cu ochi caprui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
E normal.
Si eu am slabiciune pentru baietii cu parul mediu ( mediu pentru ei nu pentru noi)

bybye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@auran-deja mi se face frica daca te-as intalni, si stii de ce? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@auran-ca sunt brunet si am ochii verzi. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heya.si eu m-am indragostit din pacate de un boy saten si cret de tot... dar din pacate nu era "liber" nu am avut noroc. oricum si eu sunt o obsedata cand vine vorbva de baieti cretzimai ales daca seamana cu el...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am o slabiciune pentru cei cu ochii albastri curu broasteylaughing si cu parul blond...in schimb mie numi plc aia crety...sunt ff dragutzy blonzii:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact acelasi lucru patesc si eu:X:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

doamne eu sunt inebunita de un tip saten cu ochii albastrii pur si simplu ma topesc dupa el dar nu dupa toti dar e mai mic cu 2 ani fata de mine e asa de dulce