| ShineMe a întrebat:

Este voie cu bicicleta in tren? Ma refer Constanta-Sinaia sau o oricare alta ruta. Dar nu stiu.Suntem 6 persoane care vrem sa mergem cu bicicletele dar nu stim unde putem lasa bicicletele daca se poate macar. Daca le dezasamblam si le pliam sau etc avem voie? Va rog un raspuns.Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intreaba in gara la mesagerie, cred ca se poate.

| roox a răspuns:

Profesorul meu a plecat la un concurs de rutieră şi şi'a luat si bicicletele thinking

| symo_2617 a răspuns:

Nu.nu este voie... dar daca le dezasamblati desig ca e voie:X

| MoNsTeR a răspuns:

Am vazut acum cateva luni la tv ca is ceva vagoane speciale ca si alea pentru transport masini in care pui bicicletele.nu stiu exact daca vrei intreaba la vreo agentie cfr sau in gara eventual nu stiu exactstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca va lasa da nuju cum o sa stati cu bicicletele in compartiment... mi-ar fi cam frica sa le las pe "hol"...