| ray_1368 a întrebat:

Eu am 1.65 si 50kg, as vrea sa slabesc 4 kg dar de fiecare data cand imi propun asta mama ma forteaza sa mananc, m-am hotarat sa mint ca mananc, si timp de 5 zile daca pot si mai mult e mai bine, sa nu mananc nimic.

Răspuns Câştigător
| vykkusor a răspuns:

Off, ai grija ce faci, nu e bine sa lasi mincarea brusc, incetul cu incetul trebuie.si 5 zile sa nu maninci nimic tot nu e bine.ai grija sa nu te imbolnavesti.

6 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

In mod normal ar trebui sa ai 55 kg. Greutatea optima se obtine scazand zece din inaltime. Nu te infometa, cel mai bine este sa faci mult sport ca sa te mentii in forma, dar nu ca sa slabesti, deja esti subponderala.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu te supăra, dar vrei să faci concurenţă cozii de mătură? Dacă da, eşti pe drumul cel bun...

daniela
| daniela a răspuns:

Sub forma asta sigur ai sa te ingrasi la loc atunci cand ai sa incepi iar sa mananci. Ce ar fi sa faci cateva abdomene, genoflexiuni etc. Si la drept vorbind nu pari a fi grasa

| teonamaria a răspuns:

Nu te infometa! Faci mai rau! la inaltimea ta greutatea ta este una buna! dar banuiesc ca vrei sa dai os de la abdomen/coapse. fa sport cateva min seara, renunta labauturile acidulate si nu manca dupa ora 7. e mai bine! crede-ma! am incercat!

| denisaalexandru01 a răspuns:

Nu inteleg dc vrei sa slabesti? Ce vrei sa spui ca esti grasa? Parerea mea este ca esti foarte bine! Si nu te mai prosti, ca vrei sa slabesti ca mai rau iti faci! Parerea mea! Esti ok!

| Darry a răspuns:

Eu consider ca esti ok.