| YoYoJuSt4U a întrebat:

Eu am 10 ani, spre 11. Cam ce numar ar trebui sa port la pantofi, e normal sa port 37? Eu am un m 50 si 36 kg.
Si cat de mari ar trebui sa-mi fie sanii, e normal sa mi se formeze "dopuri"? Eu nu am sanii exagerat de mari dar nici mici nu sunt.Se vede putin sfarcul.

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Depinde...e ok sa fii cum spui tu happy dar acum depinde cum te dezvolti; de ex eu la 10-11 ani aveam pieptul un pic mai mare ca restul de la mine din clasa si aveam cosuri deja (de la schimbarea hormonala) in timp ce celelalte fete de la mine din clasa erau plate si naveau idee de asa cevawinking... la tine e ceva normalwinking