| cristian_3805 a întrebat:

Eu am 20 de ani si mai vb pe mes cu fete care sunt minore o fi ilegal nas vrea sa am probleme pentru ca mai discutam si despre sex si chesti din astea ajutati-ma cu un rasp

2 răspunsuri:
| TTdsIulia a răspuns:

Nu este ilegal atat timp cat fata este de acord happy atata timp cat tu nu o obligi este problema ei, tu ai dreptul sa vbesti despre orice iar ei daca nu ii convine iti da ig si nu mai vbeste cu tine iar daca nu o deranjeaza vbeste in continuare ceea ce inseamna ca ajungeti la un subiect de comun acord big grin iti repet nu este ilegal decat daca o obligi sa faca ceva

| Aannddrraaaaa a răspuns:

Nu cred ca e ceva ilegal sau din care sa poti avea problemebig grin.insa sa fii sigura cu ce fel de persoane stai de vb pe messbig grin.parerea mea e ca este ok pentru ca unele persoane nu pot vorbi cu parintii de exemplu despre sex iar tu daca le vorbesti considera ca faci un binetongue