| claudiu_9632 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine. cum iasi putea zice iubitei mele? ( d ex: pui si chesti d astea), si ceva declaratie. dar sa nu fie poeziile alea d pe net ca sunt naspa. dau vot + fundita la cel mai frumos rasp iar la ceilalti votwinking

Răspuns Câştigător
| ABCDabcd a răspuns:

Alinturi pot fi ceva de genu : iubire,dragoste,sufletel,gurita,pufuletelaughing,micuta mea,iubito'.Mie alinturile alea gen "pisi" mi se par mai mult lipsa de respect decat dovada de afectiune.
Cat despre declaratie, poti sa o inviti la o plimbare, sa-i aduci un fir de trandafir rosu si sa-i spui ce simti.Va aprecia mai mult decat declaratii scrise de altcineva si doar preluate de tine.

1 răspuns:
| Andra1024 a răspuns:

Ca alint poti sa ii zici printesa bebe bubu pui mami iubi scumpi draga mea iubita ingeras puisor gurita pisi sufletel dar sincera sa fiu eu cred ca chestiile astea asa cum zici tu ar trebui sa vina din suflet mai ales declaratiile de dragoste.batting eyelashes