| anadragutza a întrebat:

Buna T. p. U! As vrea sa ma ajutati uitati cum a inceput:
Eu cu gasca discutam, ne-am jucat un joc adv si provocare si erau fete si baietin cuprinsi intre varstele 11-15ani Maria i-a spus lui Alex ca lui ANDREeIA ii place de alex un baiat de 13 ani Andreea s-a suparat pentru ca a dezvaluit secretul alex a ras ca zicea ca il viseaza si chesti din astea si ca se va casatori cu el, dar maria a zis la toata gasca si s-au suparat pe ea si au ramas nu mai baietii cu ea si noi fetele am spus ca nu mai vb cu ea dar ea nu a incetat sa barfeasca si a spus tot ce noi am facut sau am zis despre ei e naspa dar trebuie sa ma ajutati ca rade de noi si nu vrea sa se impace! help! dau funda!

1 răspuns:
| liiifeiispiiink a răspuns:

Imi pare rau ca nu te pot ajuta...nu stii sa povestesti, sa te exprimihappy fara semne de punctuatie e o varza totalalaughing
Sfatul meu? treci pe la scoala.