| sweetlips a întrebat:

Eu am fost mereu o fata mai baietoaica... Si acum sunt mai mare si nu mai imi place. Ador culoarea albastru, fotbalul si multe chesti pe care fetele nu le plac, dar, surpriza, mie imi plac big grin Intr-o seara m-am incaltat cu bocancii lui tata si am zis ca imi plac. Si mama a ras de mine si a zis ca atunci cand o sa fiu mare o sa ma uit dupa bocanci si bascheti decat dupa pantofi cu toc crying Vreau skateboard, dar parintii nu-mi iau pentru ca zic ca nu e de fete. Si mereu am pe suflet ceva. Ma gandesc la ce spune mamaie. Lui tata i-ar fi placut o fata care sa umble in rochite, cu codite, care vorbeste frumos, careia nu-i place sa se murdareasca. Dar eu nu-s asa... Cu excepetie faptul ca ma imbrac in fuste si imi fac cozi. Dar eu vorbesc tare si nu prea frumos, nu fac crize daca ma murdaresc de noroi ( imi place ) si altele. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Si eu sunt exact ca tine, cam ciudat, in fine. Eu de cand ma stiu sunt baietoasa, ma jucam cu masini si camioane, mai ales cu soldatei la bunica, eu si fratele meu ii ingropam si trebuia sa-i gasim, construiam un pod din nisip, imi placea sa joc fotbal si acum imi place, sunt buna la sport, invat bine, e adevarat ca-mi placea sa ma imbrac in rochite, de fapt le schimbam la fiecare 5 minute, acum am 15 ani si la fel vreau un skateboard, ma gandesc sa-mi cumpar unul si sa mi-l fac cadou de Craciun, o sa scriu "Pentru mine din partea mea". Am role si ma dau cu ele pe afara, este super. Imi place sa fiu baietoasa si sa ma murdaresc, e ceva de admirat la o fata, mai ales ca atragi de 3 ori mai multi baieti decat fetele cu zorzoane si fitoase, le plac fetele sportive si baietoase, unora.

10 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Am uitat sa spun ca si mie imi place albastrul. E culoarea mea preferata.

| Tabii. a răspuns:

Cei care te iubesc te iubesc oricum ai fi tu. Daca tie iti place asa nu te schimba

| IQOnly a răspuns:

Eu nu iti spun sa porti rochite si parul in codite! Dar nu cred ca ar strica sa te integrezi mai mult in grupul de fete! Sincer sa fiu nu prea imi plac fetele care vin cu fusta la scoala! Mai bine e in blugi sau poate pantaloni mai scurti!

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Incearca sa stai cat mai mult in grupuri de fete.si sa incerci sa iti modifici comportamentu.winking. si eu mai sunt asa. dar nu uit sa fiu si fata.big grin.cu ata pot sa te ajut.mai departe depinde de tine.kiss
Te pup kiss
Si mult noroc.winking

| Punishment a răspuns:

Esti ok din cate te descri tu pe acolo, insa nu uita sa nu-ti pierzi contactul cu feminitatea, deoarece in unele momente chiar inseamna mult pentru noi baietii sau ma rog, pentru acel cineva, sa iti sti calitatile de femeie, lucrurile simple. ( cate un gest, tonul, sti tu ca esti mare tongue )

| zantedeschia a răspuns:

Fi naturala, asa cum te-a lasat Dumnezeu. Iti place albastru, fotbalu f bine este si fotbal de fete. Nu iti face codite daca nu iti plac.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insati pina la capat indiferent de cum te-ar fi vrut altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede`ma ca te inteleg perfect. Chiar nu credeam ca o sa mai gasesc pe cineva care sa se asemene cu minebig grin...in fine; tu tot mai esti feminina, de exemplu tu macar porti rochite, da' eu nubig grin. Imi place sa ma imbrac in pantaloni(lungi, scurti, 3/4, nu conteazatongue), si sincer nu prea imi plac deloc rochitele sau fustitele, mie imi plac tricourile mai mulate big grin. La scoala ma inteleg mult mai bine cu baietii; bine e de cand ma stiu aceeasi situatie, dar totusi pot spune ca ai de invatat si de la baieti, nu foarte multe, dar macar poti sti ce cred ei despre anumite fete, sau despre felul cum se poarta ele, sau nu stiu tongue. Adevarul e ca trebuie uneori sa ai si putina feminitate in tine si sa stii cand sa o arati. Oricum bafta in a te descoperiwinking... te-am pupat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu anseamna nimica daca te faci de noroi eu m-am facut si mamaia nu mi-a facut nimic mama e plecata si tata si sora uitecrying ai grisa de familia ta si respectai mai mult

| anonimus_2568 a răspuns:

Semeni cu mine aproape asa sunt si eu. Mie imi place sa injur foarte des.Sa bat baietii.Sa ies cu skateboard afara. Ork ii fain sa fi o fata baietoaica decat ca celalante fete >fytsse