| Maduu200 a întrebat:

Eu am vorbit o perioada indelungata cu un baiat si lui ii placea de mine,vorbeam in fiecare zi si chiar mi-a marturisit ca ii place de mine si vroia sa ne vedem dar nu ne-am vazut face to face deoarece nu eram in acelasi oras si urma sa ma mut in orasul unde era si el.
El si-a facut iubita si m-am intalnit o data cu el,el fiind cu ea dar nu m-a salutat
Vi se pare normal sa nu ma salute desi m-a vazut,noi avand inainte o relatie stransa, comunicam in fiecare zi dar nu ne-am vazut niciodata face to face
Dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El doar isi cauta o iubita. Deoarece tu nu ai fost "disponibila", si-a gasit pe alta iar de tine nu mai are nevoie.
Sfatul meu este sa nu-i mai dai atentie, prefa-te ca nu exista happy.