| daniela4853 a întrebat:

Eu iubesc un baiat. el nici nu stie ca exist.imi este foarte greu sa intru in vorba cu el. ma rusinez! ce pot sa fac. ajutor! scuze pentru categorie.nu mi-a aparut categoria potrivita.

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Daca il iubesti sau il placi ma rog trebuie sa lasi rusinea la o parte si sa te apropii de el: incepi sa faci cunostinta cu el, mai intrebi cmf? vezi daca el iti rapunde cu placere atunci treci la pasu 2: sa va plimbati undevA sau sa faceti temele impreuna...si uitet una dupa alta vor urma de la sine, important este daca te place si el va fi mai usor.Succes

1 răspuns:
| tatiiianaa a răspuns:

Pai primadata ar fi bine sa te prezinti si sa intri in vb cu el macar pe net sa vb cunva cu el daca esti tare rusinoasa, si apoi dupa cateva zile sa ii spui k simti ceva pentru el...winking succes!