| Daaarias a întrebat:

Eu lucrez la un fast food, este un baiat care vine sa isi comande des de la noi mâncare,de fiecare data când comanda îmi zâmbește intr-un fel ca nu îmi pot lua ochii de la zambetul lui,iar după ce se așează la masa se uita des la mine și are asa o privire fixa iar eu nu știu dacă ma place sau nu, nu pot sa îmi dau seama cum reacționează un baiat când place o fata, intrebarea mea este ce credeți ma place sau e doar asa?
(Pentru ca eu cred încep sa îl plac tot mai mult)

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă face numai atât e puțin. Cred că nu.

| Daaarias explică (pentru sadrian46):

Dar ma întrebat și cum ma cheamă și de unde sunt și câți ani am, odată m-am întâlnit întâmplător cu el și a vb cu mine pana când am ieșit din magazin, se uita mult.

| sadrian46 a răspuns (pentru Daaarias):

Atunci așteaptă să spună ceva, sau spune-i tu. Ce? Ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că te place, poate e doar amabil sau poate...are intenții mai puțin bune cu tine. Fii atentă la oameni.