| anonim_4396 a întrebat:

Eu ma numesc daniel din timisoara care ma iubeste cu adevarat mai excizta oameni care ma va iubi asa care poate sa imi dea adresa de la TPU si numarul de telefon

2 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Sunt combinatozaurul de servici, " mai excizta ", ce preferinte ai? Blonde, brunete? Si ce cauta un cal batran de 28 de ani printre adolescente? Iubire? Sa iti zic ceva de la obraz sau sa ma abtin?

| alinaiuliana89 a răspuns:

Vai de mine, asta nu e site de matrimoniale mai daniel.uf ce bine ai zis-o Denisa