| EL3M3NT2036 a întrebat:

TPU voi ce faceti cand este sfarsitul lumii laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor eu stau cu prieteni si petrec pana dimineata si beau bere laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor da vreau sa stiu ce faceti si voi dau funda pentru cele mai bune raspunsuri? big grin funda

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Nu-ti fie frica ca m-am uitat pe mai multe produse si expira in 2013 2014 deci daca va veni sfarsitul ultimele mele cuvinte o sa fie
Baga-mi-as ****
http://www.youtube.com/watch?v=qtTKzQeiKl8

8 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu va fi niciun sfarsit al lumii. Lumea ar trebui sa se calmeze si sa isi pretuiasca viata asa cum e, fara griji inutile.

| mgtow a răspuns:

O sa fiu la servici macar voi muri conducand. Dar ramane de vazut daca va fi adevarat ca vom muri.

| n0matterman a răspuns:

Cand va veni sfarsitul lumii voi lua o katana si voi face o intrecere cu Apocalipsa: cine omoara mai multi oameni, eu pariez pe mine.

Asa intrebari...de virgini.

| TheFreak a răspuns:

Draga, daca te uiti pe net vei gasi cate un sfarsit al lumii cu fiecare data din calendar, doar ca unele sunt mai mediatizate altele nu.
ce fac cand e sfarsitul lumii?
imi mentin durerea in fund.

| LAYILA a răspuns:

Eu cred ca as face sex s au m as droga sa nu simt ca mor :-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiam mai spus asta la alta intrebare nu vine sfarsitul lumi.

| GaBiTzA023 a răspuns:

Eu Fac Tot Ce Mi-am Dorit Sa Fac Dar Nu Am Putut Inainte...Pentru Ca Ori Cum Vom Muri Totilaughing

| NykollethaALuConel a răspuns:

Alt sfarsit mai vine pe 21 dec 2012, cica.Asa credea si mama, ca in anul 2000 are sa fie sfarsitul, si suntem in 2011 si n-a mai murit nimeni. Nici copiii copiilor nostri nu vor muri la sfarsitul lumi laughing) Pana una alta hai sa petrecem si sa ne simtim bine...