| mindyabusiness a întrebat:

Eu nu mai suport. stiu ca am avut 3 saptamani de vacanta dar totusi. M-am apucat ieri de tema de mate, am scris doar problemele fara raspunsuri... Nu stiu ce sa fac, sunt incapabila sa rezolv tema asta, mai ales ca sunt o gramada si faza ii ca nici nu o inteleg... nu cer ajutor colegilor fiindca nimeni nu-i chiar asa de prost sa-si piarda timpul ca sa dea rapsunsurile altui coleg... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Armenianeek a răspuns:

Ești pe ultima sută de metri laughing
Încearcă Barinly.ro

1 răspuns:
| horansgang a răspuns:

Meditatii. inca nu s-a inventat o capsula miraculoasa care sa te faca bun la mate laughing