| Cristinaaa57 a întrebat:

Eu nu pot intelege acele persoane care au o relatie acum si dupa ce se desparta imediat poate chiar intr-o saptamana isi gaseste pe altcineva si dupa tot asa. Din moment ce ai tinut la acea persoana cum poti sa-ti gasesti asa de repede pe alta? Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cel mai probabil nu au gasit la acea persoana ce doreau, asa ca sunt intr-o continua cautare pana se vor indragosti cu adevarat de cineva.Sunt persoane destepte si in loc sa sufere 10 ani si sa moara singuri/e prefera sa treaca peste despartire si sa gaseasca alt partener/a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta e problema, ca nu au tinut.
Poate a fost putina atractie la inceput, un pic de simpatie, dar nu a evoluat sentimentul, si de aia s-au despartit.