| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu stiu ce sa intampla cu mine. Vreau sa ma despart de lumea asta, nu stiu de ce.Nu stiti ce bucuroasa sunt ca a venit vacanta, ca nu ma mai pot intalni cu prietenii, de ce stau inchisa in casa si citesc mai toata ziua? Nu sunt indragostita, dar as vrea sa intalnesc dragostea adevarata! Nu stiu de ce visesz cu gura cascata la printul meu din povesti, dar cum v-am mai spus nu sunt indragostita.Eu nu eram asa, eram vesela, ma intalneam cu prietenii, ma distram.Acum...stau inchisa in casa si citesc gandindu-ma la printul meu din povesti, un baiat pe care doar mi-l imaginez. Ce se intampla? La psiholog nu am de ce sa ma duc pentu ca nu ma simt asa rau.

P. S Nu radeti de mine, dar chiar ma simt trista si uneori plang fara motiv!

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pot sa fiu eu prințul tau? love struck love struck happy plz

| LiveYourLife a răspuns:

Si mie mi se intampla asta
dar incerc sa fiu cat mai optimista si sa-mi spun ca la un moment dat o sa apara cineva si pentru mine...

| CrazySoursD a răspuns:

Cateodata si eu intru in starea aia. o sa treaca :*