| MaryMarya14 a întrebat:

Eu si cu un baiat ne cunoastem de trei saptamani si un pic. Ne-am cunoscut cand a venit la mie si mi-a dat un trandafir. Atunci am aflat ca este mai mare decat mine cu un an. Urmatoarea saptamana ne uitam unul la celalalt pe holurile scolii si ne dadeam biletele in pauze, discret, unul la celalalt. Urmatoare saptamana am avut prima imbratisare, ne tineam de mana si ne pupam pe obraz. Saptamana aceasta, marti, cand am iesit de la scoala, in fata portii, ne uitam unul la celalalt si la un moment dat s-a aplecat inspre mine si m-a sarutat. Ieri am stat ceva timp impreuna, dar acum ca a inceput vacanta nu o sa ne mai vedem la fel de des... as vrea sa ii trimit un mesaj, dar nu stiu daca ar fi ok ca fata sa ii trimita prima mesaj baiatului. Voi ce credeti? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca ai stat la sarutat si ti-a placut, atunci ii poti trimite un mesaj, dar nu trebuie sa bati campii acolo.

| MaryMarya14 explică (pentru neutrino):

Cam ce ar fi ok sa ii trimit?

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Stiam ca fetele obtin ce vor. Aratane ca esti isteata, stiu ca esti istetza, nu il agata tu, provoacal sa iti dea o intalnire ceva, nu stiu! Chiar daca incepi tu..., in fine! succes

| MaryMarya14 explică (pentru Picasso):

Merci big grin

| Picasso a răspuns (pentru MaryMarya14):

Sa dai un suc laughing

| 16Gabriela a răspuns:

Trimite-i un mesaj sau suna-l, iesiti impreuna afara, nu conteaza cine incepe prima data, poate si el e timidwinking

| MaryMarya14 explică (pentru 16Gabriela):

Da este la fel de timid ca si mine laughing ne-am gasit laughing