| motolo9ve a întrebat:

eu stiu ca de la ras faci abdomen, dar altii zic ca te ingrasi. care e edevarul(eu totusi ata am ras si se vede ca sa lucrat abdomenu)

3 răspunsuri:
| BellaKiოNana a răspuns:

Cine spune ca rasul ingrasa, greseste! Cu cat razi mai mult, cu atat arzi mai multe calorii.
informeaza-te de aici http://www.petocuri.ro/arhiva-articole/articol/rasul-slabeste.html

| cammm a răspuns:

Sunt doar mituri! cand razi se incordeaza muschii abdomenului...Trebuie sa razi mult ca sa se vada.

| motolo9ve explică:

Stiam eu mersikiss